УКРАЇНЦЯМ ЗНОВУ ДОЗВОЛИЛИ БУДУВАТИ ДОМАШНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ЗЕМЛІ

УКРАЇНЦЯМ ЗНОВУ ДОЗВОЛИЛИ БУДУВАТИ ДОМАШНІ СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ЗЕМЛІ

Домашня сонячна електростанція — це доступна і ефективно діюча система, яка дозволяє перетворити енергію сонця в електричну. Вона дозволяє повністю задовольняти побутові потреби, а надлишки вигідно продавати в загальну електромережу.

Проте Верховна Рада України заборонила громадянам будувати малі домашні сонячні електростанції на землі затвердивши закон про «зелені» аукціони. Під час розгляду документа правку було відхилено, але в. о. голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський знову виніс її на розгляд і парламент усе ж затвердив її.

 

Та в кінці червня НКРЕКП прийняла ТРИ рішення, які стосуються дСЕС та дозволяють будувати малі сонячні електростанції на землі:

 

  1. Схвалила проект постанови «Про затвердження Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

 

  1. Прийняла постанову № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт».

 

  1. Прийняла постанову № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447».

 

Отже, якщо ви прийняли рішення будувати свою СЕС на землі чи даху, то варто звернути увагу на компанію LevelSun, яка є офіційним дистриб’ютором обладнання для сонячних електростанцій в Україні. Компанія займається як роздрібною торгівлею, так і встановленням сонячних електростанцій «Під ключ» для домогосподарств і підприємств, забезпечує документальний супровід  і швидке підключення до «Зеленого тарифу». LevelSun  має багато задоволених клієнтів і великий досвід інсталяції СЕС. Виїзд майстра і всі заміри проводяться безкоштовно. На усі елементи станції є гарантія та після монтажне обслуговування.

 

За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Тернопіль вул. Степана Будного 25 (Західний Ринок) або телефонуйте +380973074040.