Bitmain Technologies запускає Майнінг-центр в Техасі

Компанія Bitmain Technologies планує запустити Майнінг-центр і центр обробки даних блокчейна, який буде знаходитися в штаті Техас. Зазначимо, що центр буде розташований на території колишньої вугільної електростанції. Повідомляється, що протягом 10 років, компанії буде надаватися податкова знижка на її діяльність.

За словами представників компанії, новий проект буде являти собою ключовий компонент стратегічних планів у питанні розширення діяльності Bitmain в Північній Америці. Об’єкт буде розташований в невеликому місті Рокдейл, з населенням приблизно 5,5 тис. осіб. Місто знаходиться приблизно в 50 милях на північний схід від столиці Техасу.

Зазначимо, що суддя округу Милам – Дейв Баркемейер підтвердив місцевим виданням, що дійсно, Bitmain буде працювати на території округу. За прогнозами компанії, будівництво об’єкта, в якому будуть знаходитися установки для майнінг, має бути завершено вже на початку четвертого кварталу цього року. У свою чергу, центр обробки даних буде запущений на початку 2019 року.

Необхідно відзначити, що компанія Bitmain була заснована в 2013 році. Штаб-квартира компанії розташована в Пекіні. При цьому також є офіси в Амстердамі, Гонконзі, Тель-Авіві, Циндао, Ченду, Шанхаї і Шеньчжені. Сьогодні, Bitmain Technologies володіє декількома брендами, в тому числі і Antminer, Antpool і Hashnest. Цього року, компанія оцінювалася в 12 млрд. доларів США. У новий проект планується інвестувати понад 500 млн. доларів. Проект забезпечить понад 400 робочих місць. В даний час, здійснюється пошук топ-менеджерів, фінансистів, науковців, інженерів і техніків.

Представники компанії відзначили наступне:

“Нові робочі місця включатимуть посади в області проектування та управління. Крім цього, в центрі обробки даних будуть здійснювати роботу техніки, пошук яких вже розпочато.»