Блокчейн стартап Havven запустить стейблкоин на блокчейне EOS в цьому році

Блокчейн-стартап Havven, націлений на розробку рішень для здійснення крос-блокчейновых платежів, оголосив про свої плани по інтеграції вже розробленого ним стейблкоина в мережу EOS.

Австралійський проект повідомив у середу, що розраховує запустити свій стейблкоин або стабільну криптовалюту nUSD на EOS до кінця року, після того, як представив прив’язаний до долара США токен для користувачів блокчейна Ethereum в червні.

Розробники пояснили, що їх мета полягає не в перенесенні nUSD з Ethereum в EOS, а випуск двох окремих «крос-блокчейновых стейблкоинов».

«На цьому етапі криптовалюта все ще перебуває в зародковому стані, тому неясно, які блокчейны будуть масштабуватися», – сказав у своїй заяві засновник Havven Каїн Уорвік, додавши: З цієї причини важливо, щоб проекти, що забезпечують інфраструктуру блокчейнов, забезпечували крос-чейн сумісність, в цьому випадку їх успіх не буде залежати від успіху обраного блокчейна.»
Зазвичай стейблкоины регулюють свою пропозицію, щоб підтримувати курс щодо їх базової валюти під час рухів ринку і таким чином надавати бізнесу інструмент, який дозволяє йому реалізовувати ряд нових сценаріїв з використанням переваг криптовалют.

Так, розробник стейблкоина MakerDAO співпрацює з фірмою Tradeshift, що надає послуги в галузі логістики, щоб невеликі компанії могли здійснювати швидкі платежі з використанням эмитируемого їм на блокчейне Ethereum токена DAI.