Британський регулятор попереджає про черговий клон

Влада Великобританії з фінансових питань (FCA) повідомила, що інвесторам слід бути обережніше, адже був виявлений «клон» інвестиційної компанії «Fair Oaks Capital Ltd». Про це Британський регулятор офіційно заявив у повідомленні, опублікованому 7 серпня. Компанії-клони вже стали поширеним явищем, це фірми, які ведуть підприємницьку діяльність як в традиційному фінансовому, так і в криптовалютном секторі, під приводом того, що вони видають себе за фірму, яка раніше була зареєстрована FCA.

Нагадаємо, що для того, щоб займатися фінансовими послугами у Великобританії всі юридичні особи повинні отримати схвалення регулятора. Але все частіше трапляються випадки, коли реєстраційними даними компаній користуються шахрайські організації. Цього разу загрозою виявилася “Fair Oaks Capital Ltd”.

На сайті компанії можна знайти офіційне повідомлення про те, що вони не мають ніякого відношення до фейкової організації і закликають інвесторів бути пильними:

«Ми звернули увагу на те, що організація під назвою ” Fair-OaksCrypto, яка заявляється, веде роботу з Франції і використовує ім’я Fair Oaks спільно з колишнім адресою (67-68 Jermyn Street, London SW1Y 6NY, London) на своєму сайті www. fair-oakscrypto.com”.

Також в повідомленні вказані ще кілька ознак, що вказують на роботу кріптовалютной псевдо-компанії. Це повинно допомогти інвесторам уникнути роботи з компанією-клоном і вберегти себе від вкладень грошей в ненадійну організацію.