Huobi Global запустила платформу для лістингу токенів в автоматичному режимі

Криптовалютная біржа Huobi Global оголосила про запуск своєї платформи, яка орієнтована на автоматичний лістинг токенів. Планується, що даний інструмент дозволить проектам максимально швидко і ефективно здійснювати додавання своїх токенов на біржу. Крім цього, повинен спроститися процес розміщення активів.

У повідомленні, яке було опубліковано в офіційному Twitter-акаунті торговельної площадки, йдеться про те, що всі проекти, які подають заявки на лістинг, тепер можуть використовувати нову платформу. Вона дозволить проводити реєстрацію своїх намірів.

Після того, як була проведена реєстрація та верифікація необхідних документів, кожен з проектів повинен отримати унікальний аккаунт. Він дає змогу вносити потрібні зміни і проводити редагування документів, які пов’язані з розміщенням активів на біржі.

Якщо з яких-небудь причин, заявка на лістинг токена не буде прийнята, то проекту необхідно буде знову подати заявку, використовуючи HADAX 2.0.

Зазначимо, що минулого місяця, компанія оголосила про запуск платформи Huobi Cloud, яка дозволяє здійснювати створення власних торгових майданчиків, з використанням ресурсів, пропонованих біржею Huobi. Новий продукт націлений на те, щоб створювати позабіржові майданчики, а також біржі криптовалют.