ICO залучили $ 8.3 млрд за останній квартал

У другому кварталі цього року ICO побили всі попередні рекорди і зуміли залучити суму $8.3 млрд. Але навіть при абсолютному рекорд число лопнули проектів також збільшилася. Незалежний портал аналізу ICO (ICORating) проаналізував ситуацію і дійшов висновку, що в другому кварталі 55% ICO не змогли реалізувати себе, що на 5% перевищує показники першого кварталу 2018 року. Але це не завадило інвесторам продовжувати вкладати ICO, тому загальна сума зібраних коштів зросла з $3.3 млрд (показник першого кварталу) до $8.3 млрд (показник другого кварталу). При аналізі ICORating прийшов до висновку, що»загальна якість проектів значно погіршилася”.

Крім того, було помічено, що 57% ICO спрямовані на залучення коштів ще на стадії розробки. Але такі проекти заявили про себе вкрай невдало, адже більшість з них залучали найнижчий обсяг фінансування. Як було зазначено в доповіді:

“Найбільший відсоток невдалих ICO, з точки зору готовності проекту, виник через проекти, що знаходяться на стадії розробки. 58% таких проектів не змогли залучити і понад півмільйона доларів США».

Більшість інвесторів більш охоче вкладали гроші в MVP-проекти, тобто ті, які вже мали мінімальну життєздатність і які можна було осмислити наочно. А найбільш популярними сферами для вкладень стали фінанси і блокчейн, незважаючи на те, що кількість проектів, пов’язаних з ігровою індустрією в порівнянні з першим кварталом, подвоїлася.