Компанія Accenture запатентувала апаратне забезпечення, що підвищує швидкість блокчейн-транзакцій

Консалтингова компанія Accenture подала патентну заявку на апаратне забезпечення, яке дозволяє підвищити швидкість і безпеку блокчейн-транзакцій. Заявка отримала назву «Hardware Blockchain Acceleration». У ній детально описується технологія, яка дозволяє підвищити ступінь безпеки блокчейн-додатків, в яких здійснюються трансакції.

Як стало відомо, дана заявка була подана 2 серпня. Представники консалтингової компанії відзначають, що розробка подібного рішення обумовлена розвитком електронних і комунікаційних технологічних рішень. В результаті яких з’являються нові загрози для безпеки. Крім цього зазначається, що існує необхідність в ефективному і безпечному виконанні складних транзакцій, які відчувають не тільки компанії, але і приватні особи.

Автори патенту відзначають, що високий рівень безпеки і масштабування, які пропонуються їх продуктом, обумовлені тим, що шифрування і дешифрування даних здійснюється як на апаратному рівні, так і використовуючи програмне забезпечення. При цьому одним способом це не обмежується. Реалізація рішення, при цьому повинна бути здійснена завдяки різним комбінаціям застосування апаратного і програмного забезпечення.

У Документації до патенту йдеться наступне:

“Певні або всі імплементації можуть являти собою сукупність схем. В даному випадку вони включають в себе центральний процесор, мікроконтролер, спеціалізовану інтегральну схему, програмований пристрій або функціональну матрицю. Також вони можуть бути представлені сукупністю схем, що включають в себе дискретну логіку або інші компоненти схеми, наприклад, аналогові або цифрові компоненти. При цьому поєднуватися між собою вони можуть в абсолютно будь-якій комбінації.»

Слід нагадати, що в 2017 році, компанією Accenture було представлено апаратне рішення для захисту блокчейн-ключів приватного типу.