Криптовалютні проекти GMO принесли компанії прибуток у розмірі 2,3 млн. дол. США у другому кварталі

Японський IT-гігант GMO щойно повідомив про свій прибуток у розмірі 255 млн. ієн (близько 2,3 млн.дол. США) за свій криптовалютний бізнес у другому кварталі цього року.

Фірма опублікувала свій фінансовий звіт, в якому зазначено, що криптовалютный сегмент компанії склав 2,6 млрд. Ієн або 23 млн. Доларів США у вигляді чистого прибутку.

Сума, що генерується в кріптовалютном сегменті, була майже однаково розподілена між компаніями по Майнінг і біржею, на які припадало 47 і 53 відсотки чистого доходу відповідно.

Проте, при операційних витратах, що становлять до 21 млн.дол. США всього за три місяці, GMO зафіксувала відносно невеликий резерв у розмірі 2,3 млн.дол. США, або 10,95 відсотка. Тим не менш, ця цифра виглядає більш респектабельної при розгляді в контексті чистого збитку ГМО в розмірі $6,6 млн. у першому кварталі – в основному з-за негативного доходу, понесених його біржовим бізнесом в перші два місяці цього року.

“Незважаючи на те, що обладнання для Майнінг досягло запланованих і зареєстрованих продажів в 1,2 млрд.ієн, рентабельність Майнінг знизилася через погіршення макроекономічного середовища, такий як стагнація ціни на біткоіни»,-йдеться в доповіді.
Примітно, що ці цифри з’явилися незабаром після запуску власних 7-нм биткоин-майнер GMO, які рекламувалися як мають більш високу потужність хешування поряд з меншими потребами в електроенергії.