Нові правила для ICO в Таїланді вже залучили 20 криптобирж

Нові правила ліцензування в Таїланді, які регулюють ICO зацікавило компанії, що пропонують продаж та обмін токенами, через тиждень після їх вступу в силу.

У повідомленні Bangkok Post в четвер, генеральний секретар Комісії з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) Рапі Сухарітакул сказав, що в цілому 20 кріптовалютних бірж вже подали заявки, прагнучи стати ліцензованими торговими майданчиками.

Раніше повідомлялося, що правила, що регулюють діяльність ICO, вступили в силу 16 липня після того, як королівський указ був оприлюднений в травні. В рамках правила ліцензування кріптобіржі, також повинні отримати схвалення від SEC до початку торгів.

«Багато компаній, які зацікавлені у відкритті криптовалютных бірж, заявили, що цифрові активи і торгівля криптовалютами на тайському ринку досить активні», – сказав Сухаритакул.

Крім того, SEC заявила, що близько 50 ICO зацікавило отримання ліцензій на проведення продажів токенів в країні.

Проте, перш ніж SEC зможе надати будь-яку ліцензію окремим проектам, вона спочатку вибере так звані «портали ICO», які є онлайн-ринками, де потенційні емітенти ICO можуть управляти продажами своїх токенів. Сухаритакул сказав, що з п’яти компаній, які прагнуть стати порталами ICO, три вже подали заявки.