Opera планує запуск криптокошелька для десктопної версії браузера

Розробники Opera сьогодні порадували новим прес-релізом, в якому йдеться про майбутній запуск криптовалютного гаманця для десктопної версії свого програмного забезпечення. Нагадаємо, що цього літа компанія вже встигла провести інтеграцію аналогічного гаманця в мобільну версію свого браузера. У липні було запущено закрите бета-тестування продукту. Поки що такий гаманець підтримує роботу з ефіром і деякими колекційними предметами певного стандарту.

Після того, як таке нововведення було зустрінуте масою позитивних відгуків, розробники вирішили не зупиняється на досягнутому і розширити можливості десктопної версії. Інтеграція кріптокошелька в версію браузера для комп’ютерів буде вирішувати відразу 2 основні завдання.

По-перше, у користувачів більше не буде необхідності в установці спеціального розширення, що дозволяє працювати з криптовалютными активами. Для повноцінної роботи досить буде зв’язати мобільну версію гаманця з браузером за допомогою QR-коду. Ця система вже використовувалася Opera раніше для синхронізації десктопних і мобільних додатків.

По-друге, це значно підвищує рівень захисту гаманця і спрощує життя користувачам. Використовуючи зв’язок між мобільною і десктопної версією, користувачі зберігають всі свої паролі і дані на телефоні, а не на централізованому сервері, а також отримують можливість проводити транзакції на телефоні, просто підтвердивши їх відбитком пальця без введення довгих паролів і т. п.

“Додаючи кріптовалютний гаманець безпосередньо в ПК-версію браузера, ми усуваємо необхідність в установці складних розширень і кріптовалютних додатків», – прокоментував Чарльз Хамел (Розробник Opera Crypto).

Також він додав, що:

«Подання десктопної версії браузера криптовалютной індустрії – це наступний крок команди Opera на шляху до того, щоб цифрові активи та Web 3.0 стали мейнстрімом».

Все це, за заявами розробників, стане лише частиною масштабної програми зі збільшення функціональних можливостей програмного забезпечення Opera.