SEC знову відкладає розгляд справи по біткоіни-ETF VanEck-SolidX

Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) офіційно підтвердила перенесення рішення щодо биткоин-ETF VanEck-SolidX. У документі, який опублікований компанією, вказана точна дата, а саме 30 вересня, коли буде оголошено остаточний вердикт SEC.

Раніше, вже згадувалося про часті перенесення рішень регулятора. Представники SEC в опублікованому документі постаралися аргументувати причину подібних переносів, пояснивши, що їм необхідний додатковий час, щоб обміркувати ситуацію, тому навіть призначена дата може знову бути відкладена.

«Комісія [SEC] визначила дату 30 вересня 2018 року як дату, коли Комісія зобов’язується винести позитивне або негативне рішення або ж продовжити подальший розгляд цього питання для прийняття рішення щодо пропозиції зміни правил», – прокоментував ситуацію регулятор.

Біржовий фонд, який розглядається SEC, інвестується компаніями VanEck і SolidX. Передбачається, що фонд буде представлений на Чиказькій біржі CBOE, яка за поточними правилами не може провести лістинг фонду. Тому у SEC є ще трохи менше 2 місяців на те, щоб розглянути пропозицію зміни правил, які дозволять CBOE використовувати биткоин-ETF.

На сьогоднішній день SEC вже не перший раз, користуючись своїм становищем, відкладає винесення рішення на тему биткоин-ETF. Так, минулого місяця Комісія за аналогією відклала дату рішення по справі інвестиційної фірми Direxion на біткойн-ETF до 21 вересня.