Том Лі прокоментував ситуацію з криптовалютою bitcoin

Незважаючи на те, що перша з капіталізації криптовалюта демонструє не найкращі показники протягом останніх тижнів, бик з Уолл-стріт Тому вважає, що цифровий актив поступово відновлює свою частку на світовому ринку.

Дану позицію він висловив в ході свого інтерв’ю на одній з телевізійних передач. На його думку, позиція Комісії з цінних паперів і бірж США, яка розцінює биткоин в якості товару, дозволяє говорити про хороший потенціал для запуску ETF. Таким чином, незважаючи на не найкращу ситуацію, що склалася на ринку, біткоіни як і раніше залишається правильним варіантом для інвестування.

В ході свого висловлювання, він нагадав, що після досягнення ціни криптомонеты BTC в 20 тис. доларів в кінці минулого року, криптовалюта поступово почала знижуватися у своїй вартості. У червні і зовсім, актив впав нижче 6 тис.доларів. Однак потім, біткоіни поступово почав рости, досягнувши 8 тисяч.

Тому вказав на нинішній рівень домінування кріптовалюти. Так, за останні кілька тижнів, показники зросли приблизно до 48%. Лі вважає, що з точки зору частки ринку, біткоіни набирає обертів і фактично показує, яким чином ринок реагує на загальну ситуацію.

Близько місяця тому, Том Лі також висловлювався щодо першої за капіталізацією криптовалюта. Він вважає, що до кінця цього року, актив повинен вирости до 25 тис.доларів.