Уряду Південної Кореї пред’явили вимоги врегулювати криптовалютный сектор

Корейська блокчейн-асоціація (Korea Blockchain Enterprise Promotion Association) закликає державу вжити заходів і врегулювати блокчейн і кріптовалюти. Згідно із заявою, Асоціація просить врегулювання для того, щоб з’явилась законна можливість використовувати інноваційні криптотехнологии, а не зосереджуватися на «короткочасних побічні ефекти».

Асоціація підкреслила, що вимагає від уряду не тільки врегулювати питання використання блокчейн-технологій, а також налагодити роботу криптовалют і контролювати первинне розміщення токенів ICO. За їхніми словами, це призведе до створення робочих місць та інших переваг. Президент Асоціації зазначив, що вже багато країн активно впроваджують і досліджують технологію блокчейна і криптовалют, які регулюються належними органами для забезпечення достатнього рівня безпеки. Він також додав, що технологія блокчейн повсюдно застосовується у всіх аспектах, включаючи охорону здоров’я, торгівлю і логістику», поки тим часом у Південній Кореї:

«Уряд зосереджена на усуненні та контролі негативних короткочасних побічних ефектів замість того, щоб привітати прагнення до цієї технології. Це багато в чому зменшує всі ті економічні можливості, які відкриваються перед нами.»