В Австралії скоро з’явиться майнинговой дата-центр на сонячній енергії

Австралійський оператор дата-центрів DC Two і одна з його дочірніх криптовалютных компаній D Coin спільно реалізують проект першого у своєму роді «внеэлектросетевого центру обробки даних», особливістю якого стане також те, що його робота буде заснована на поновлюваних джерелах енергії.

Проект австралійський компаній DC Two і D Coin буде розташований на території, яка знаходиться в 200 км на південь від Перта, що буде неподалік від сонячної електростанції Hadouken, яка і стане постачальником енергії для дата-центру. Але схоже на те, що сонячна енергія – це не єдине, що цікавить організаторів проекту, адже ключовими аспектами для вибору місця під будівництво дата-центру вони назвали наявність поблизу вугільних шахт і електрогенеруючих потужностей в даному регіоні. Про це повідомляється в наданому інформаційному звіті за проектом.

«Надаючи індивідуальні недорогі варіанти хостингу, розроблені безпосередньо для роботи з криптовалютой і видобутку биткоина, а також конкурентоспроможні на світовому крипторынке, DC Two і D Coin зможуть залучити інтерес як місцевого, так і міжнародного криптомайнингового спільноти», —заявляють DC Two і D Coin.
Дата-центр, що використовує в роботі відновлювану енергію, повинен знайти такі переваги, як найнижча вартість і найбільша щільність даних в Австралії. Будівництво вже почалося, а перший етап проекту повинен бути завершений на початку 2019 року. Якщо все піде за планом, то до того моменту буде встановлено 256 IT-стійок, а обчислювальне навантаження кожної буде дорівнює близько 30 кВт. Якщо пустити всю потужність на Майнінг біткоіни, то, як підрахували місцеві ЗМІ, за рік дата-центр зможе роздобути близько 650 монет на момент заяви.